Örök szövetséget kötök veletek… (Ézs 55,3c)

A békesség Istene pedig, aki az örök szövetség vére által kihozta a halottak közül a mi Urunkat, Jézust, a juhok nagy pásztorát, tegyen készségessé titeket minden jóra, akaratának teljesítésére, és munkálja bennünk azt, ami kedves őelőtte… (Zsid 13,20–21)

Mezei Futóverseny

Ezen a szép napon, iskolánk 4 tanulójával indultunk el a IV. korcsoportos Körzeti Mezei Futóversenyen, ahová győzelmi reményekkel érkeztünk, mivel az elmúlt évek legjobb futóit köszönthettük csapatunkban. Az eredmények igazolták várakozásunkat, a lányok nagyon szép, taktikus versenyzéssel az első helyen végeztek. Így kivívták a megyei döntőben való részvételt.

 

Résztvevők:

 

Bozán Hanna              9.A

Sebjan-Farkas Bianka  9.A

Márki Emese              9.A

Bankó Fanni               9.A

Kasik Panna               9.B

 

Eredmények:

 

Márki Emese                          II. hely

Kasik Panna                           III. hely

Bozán Hanna                          IV. hely

Sebjan-Farkas Bianka           VII. hely

Bankó Fanni                        XIII. hely

 

Csapat összetett:                    I. hely

  

Gratulálunk a lányoknak és sok sikert kívánunk a megyei versenyhez, melyet reményeink szerint meg fognak rendezni.

Fonád Zoltán

 

 

 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Képzéseink

Diákjaink az egyetemen