Uram, kihoztál engem a holtak hazájából, életben tartottál, nem roskadtam a sírba. (Zsolt 30,4)

Isten kegyelmi ajándéka pedig az örök élet Krisztus Jézusban, a mi Urunkban. (Róm 6,23)

Osztályaink

  • 9A

9.A

Felső sor balról jobbra:
Sztricskó Zoltán, Hóbely Márk, Nagy Imre, Bány Barna, Varga Tamás, Domján András, Kugyela László, Styevák Attila

 

Középső sor balról jobbra:

Szabó Kornél, Gácsi Gergő, Lestyan Dominik, Lestyán Kata, Jónás Helga, Gábos Anna, Márton Gréta, Csatai Martin, Szpin Mihály, Rafaj Bálint

 

Balról jobbra ülők:

Szécsi Nikolett, Gulyás Gitta, Podani Petra, Molnár Tamara, Vaskor Gréta, Pécsváradiné Tóth Anikó (of.), Gyulai Henrietta, Jancsik Hanna, Pfeifer Zsófia, Zsiros Noémi, Marton Nóra

 

 

  • 9B

9.B

Felső sor balról jobbra:
Pósa Levente, Sztraka Martin, Frankó Soma, Bakula Boldizsár, Szakáll Ferenc, Tusjak Martin, Lénárt Ferenc, Pálfalvi Barnabás, Gyuricza Róbert, Vámosi Gergő, Tóth Szabolcs

 

Középső sor balról jobbra:

Korbely Patrik, Bárdos Alexandra, Budai Dorina, Petrovics Rozi, Sutyinszki Jázmin, Csonki Zsuzsanna, Zelenák Liza, Kisuczki Dóra, Kovács Adrián

 

Balról jobbra ülők:

Varga Anna, Bánfi Anett, Varga Martina, Gácsi Viktória, Kis Hanna, Dr. Laukóné Adamik Edit (of.), Paraizs Tamara, Varga Kitti, Száva Fanni, Czesznak Lili, Szűcs Gabriella

 

 

  • 9C

9.C

Felső sor balról jobbra:
Kerti Kelemen, Kalmár Ádám, Keller Gergő, Szabó Tamás, Kepenyes Balázs, Czerjak Ádám, Farkas Botond, Zima Dávid, Borbély Máté

 

Középső sor balról jobbra:

Kelemen Zsombor, Bankó Kristóf, Kohut Gyöngy, Teremi Dorka, Gellai Dominika, Horváth Edit (of.), Lipták Virág, Szécsi Lola, Izsó Éva, Sápszky László, Oncsik Imre

 

Balról jobbra ülők:

Gyóllai Alexandra, Vári Martina, Szőke Zita, Weinper Adél, Szénászki Stella, Szántó Adrienn, Uhrin Alexa, Frankó Lili, Weisz Tímea, Balázs Lara, Szilágyi Anica

 

 

  • 10A

10.A

Felső sor balról jobbra:
Rágyanszki Bálint, Fazekas Bence, Balog Dániel, Molnár Fábián, Varga Bence, Kiss Márton, Moleri Roberto, Tóth Etele, Zahorecz Soma

 

Középső sor balról jobbra:

Galó Tamás, Litauszky Áron, Szilágyi Áron, Cziglédszky Samu, Bencsik Péter (of.), Hlbocsányi Attila, Jakab Gergely, Bány Bence, Pekár Barna

 

Balról jobbra ülők:

Szrnka Artúr, Fabó Zsófia, Frankó Gerda, Jani Kata, Baliga Tamara, Kusnyar Zsuzsanna, Árvai Dorina, Aszódi Viktória, Bátori Péter

 

 

Hiányzott:
Buránszki Andrea (a kép elkészülte után jött az osztályba)

 

 

  • 10B

10.B

Felső sor balról jobbra:
Varga Bence, Frankó Dominik, Szántosi Bálint, Kozák Ádám, Mahovics Gergő, Strassburger Csaba, Bagi Dániel, Nagy Máté, Roszik Richárd

 

Középső sor balról jobbra:

Blahó Mihály, Zsibrita-Fecske Fruzsina, Strassburger Vanda, Medvegy Réka, Rideg Regina, Paraszt Csilla, Majoros Flóra, Kiss Virág, Folytán Viktória, Szrnka Zorán

 

Balról jobbra ülők:

Ádám Nikolett, Kovács Rozi, Szilágyi Lili, Zahorecz Fanni, Tusjak Tamara, Dr. Lengyel Albertné (of.), Csicsely Nóra, Barcsik Dalma, Kohut Petra, Egri Dóra, Szűcs Alexandra

 

 

  • 10C

10.C

Felső sor balról jobbra:
Hodos Marcell, Sebők Dániel, Monostori Péter, Nagy-Bobvos Noel, Pákozdi Norman, Szabó Dávid, Blastyák Bálint, Berecz Levente

 

Középső sor balról jobbra:

Mester Dóra, Nagy Vanda, Csasztvan Angyalka, Medvegy Hajna, Gáll Kata, Németh Judit (of.), Sztricskó Boglárka, Szabó Helga, Emődi Gréta, Trabach Dorina, Szanyi Alexandra

 

Balról jobbra ülők:

Liska Nikolett, Petrovszki Orsolya, Tiba Alexa, Bata Luca, Jelen Zsófi, Kalocsai Csenge, Tolisz Teodóra, Erdei Virág, Garai Hajnal, Pető Antónia, Plentri Titanilla

 

Hiányzott:
Csömör Nikolett

 

  • 11A

11.A

Felső sor balról jobbra:
Csasztvan Milán, Ugrai Dániel, Bencsik Brigitta, Bondor Bíborka, Hortobágyi Kata, Sztancsik Szabina, Lázár Dániel, Szabó-Mavrik Szabolcs

 

Középső sor balról jobbra:

Tasgyik Vanessza, Dógi Csenge, Új Dorka, Kiss Anna, Závoda Szabina, Himer Tünde, Lestyan Hanna, Schubert Lili, Nemes Ágota

 

Balról jobbra ülők:

Melis Melissza, Gerzsenyi Lili, Benke Beatrix, Bella Krisztina, Kituljak Eszter (of.), Kalmár Vanda, Blaskó Boglárka, Grund Patrícia Ella, Kusnyar Zita

 

 

  • 11B

11.B

Felső sor balról jobbra:
Ancsin Attila, Molnár Előd, Fazekas Tamás, Mulholland Alexander, Weinper Attila, Farkas Botond, Darvas Dávid, Komlós Barnabás, Takó Levente

 

Középső sor balról jobbra:

Oncsik János, Tóth Armand, Matejka Zsombor, Egri Gergő, Pécsváradi Antal (of.), Seres Ákos, Szabó Levente, Kiss Máté, Dobróka Dávid

 

Balról jobbra ülők:

Csernus Sára, Hodálik Hédi, Kiss Laura, Dombi Lilla, Tomasovszki Odett, Szebeni Zsuzsanna, Veszter Viktória, Lévai Kata

 

Hiányzott:
Frankó Dániel

 

 

  • 11C

11.C

Felső sor balról jobbra:
Kiri Máté, Radics Attila, Brachna Balázs, Farkas Győző, Kasnyik Máté

 

Középső sor balról jobbra:

Orovecz Odett, Mogyorósi Cintia, Kőrösi Luca, Nyerges Adél, Pljesovszki Tamara, Behan Gréta, Lestyán Zsanett, Nyikos Virág, Juhos Liliána

 

Balról jobbra ülők:

Kiss Ágnes, Jancsik Jázmin, Tóth Eszter, Molnárné Tóth Katalin (of.), Szabó Bernadett, Nagy Johanna, Majoros Eszter

 

Hiányzott:
Búzás Bence, Gugolya Bence, Tasi Tamás

 

  • 12A

12.A

Felső sor balról jobbra:
Medvegy Péter, Hankó Gergő, Ganecz Zalán, Balde Ákos, Komáromi Roland, Mikó Dániel, Fekécs Kevin

 

Középső sor balról jobbra:

Lustyik Anna, Gerhát Regina, Papp Alexandra, Gombkötő Gréta, Nyerges Alíz, Bontovics Petra, Kugyela Szabina, Gyekiczki Fanni, Varga Lili, Szilágyi Dóra

 

Balról jobbra ülők:

Nádudvari Petra, Janecskó Sára, Borzi Boglárka, Kerekes Eliza, Lázi Letícia, Bakos Arany (of.), Brachna Dzsesszika, Borza Bettina, Szamosvölgyi Anna, Kovács Nóra, Molnár Pálma

 

Hiányzott:
Berki Elizabet, Sindel Márk

 

 

  • 12B

12.B

Felső sor balról jobbra:
Istenes Gábor, Csahóczki Péter, Sallai András, Bácsi Benedek, Nagy Róbert, Németh Áron, Kiss Márton, Szécsi Norbert

 

Középső sor balról jobbra:

Gulyás Szilveszter, Puskás Nándor, Fazekas Levente, Pribelszki Johanna, Varjasi Glória, Kiss Lili, Borbély Dávid, Laluska Gergő, Szlovák Balázs

 

Balról jobbra ülők:

Sári Boglárka, Litauszki Laura, Deli-Nagy Dzsenifer, Komáromi Nikolett, Borzovánné Burai Julianna (of.), Kósa Judit, Borbély Laura, Kincsesi Dóra, Klimaj Fruzsina

 

Hiányzott:
Jakab Benedek, Kasik Nándor, Benyó Eszter, Koncz Liza, Nyerges Áron, Süli Luca, Tálas Bendegúz, Zahorecz Bence 

 

  • 12C

12.C

Felső sor balról jobbra:
Dóda Dominik, Murányi Norbert, Bálint Attila, Kupecz Dávid, Rohony Márk, Szekeres Zoltán, Filip Dániel, Bánfi Péter, Opavszky Márk

 

Középső sor balról jobbra:

Tyichi Szilárd, Gombár György, Puskás Lujza, Fülöp Eszter, Pengő Katalin, Opauszki Kata, Pribelszki Boglárka, Seregélyes Viktória, Fabó Csenge, Frankó Sarolta, Hortobágyi Ádám, Kondacs Martin

 

Balról jobbra ülők:

Kovács Panna, Haluska Mirabel, Megyik Róza, Zamba Szabina, Valach Virginia, Janurik Viktória (of.), Pályi Petra, Szűcs Fanni, Uhljar Alexandra, Árvai Henriett, Hegedüs Dorina

 

 

 

Képzéseink

Diákjaink az egyetemen