Tarts meg engem, Istenem, mert hozzád menekültem! (Zsolt 16,1b)

És ne vígy minket kísértésbe... (Mt 6,13)

Hazahoztuk a Laurik-kupát

Városunk másik középiskolája, a Székely Mihály Szakképző Iskola két év kihagyás után rendezhette meg hagyományos kispályás labdarúgó tornáját, amit az idei évtől kezdve - egykori tanáruk emléke előtt tisztelegve - Laurik László Emléktornának hívnak. Ennek megfelelően egy megható megemlékezéssel indítottuk a napot, hogy 9-től aztán a labda vegye át a főszerepet.

Ekkor még csak reménykedtünk benne, hogy csapatunkra nem mellékszerep vár a hat iskola részvételével megrendezett kupán, de arra legmerészebb álmunkban sem gondoltunk, hogy 23 rúgott és mindössze egy kapott góllal, hibátlan mérleggel zárjuk a napot. Az eredményhirdetésen az I. Laurik László Emléktorna első helyezettjének járó serlegen és az aranyérmeken kívül a névadó családjának felajánlásának köszönhetően egy tortát, illetve Kerekes Sándor révén a torna gólkirályának díját is átvehettük.

 

Eredményeink:

csoportmérkőzések: Vajda - Orosháza Kossuth 3-0, Vajda - Dévaványai Technikum 15-0

elődöntő: Vajda - Szeghalom Szigeti 3-0

döntő: Vajda - Orosháza Kossuth 2-1

 

Csapatunk tagjai: Varga Tamás 12.A, Kovács Adrián, Lénárt Ferenc 12.B, Truczka Áron 11.A, Kovács Bence 11.B, Makai Gergő 11.C, Bátori Péter, Kerekes Sándor, Máté Dávid 10.C, edző: Bencsik Péter

 

  • VPEG01
  • VPEG02
  • VPEG03
  • VPEG04
  • VPEG05
  • VPEG06
  • VPEG07
  • VPEG08
  • VPEG09

Képzéseink

Diákjaink az egyetemen