Mielőtt nyomorúság ért, tévelyegtem, de most megtartom beszédedet. (Zsolt 119,67)

Mert az Isten szerinti szomorúság megbánhatatlan megtérést szerez az üdvösségre... (2Kor 7,10)

Magyar Bajnok táncosok

2020. október 4-én rendezték meg a TáncSport Magyar bajnokságok  versenyét Szombathelyen. Tizenegy kategóriában hirdettek magyar bajnokot. Junior II. korcsoportban standard kategóriában iskolánk tanulója, Balázs Dominik – Kondacs Jázmin Bíborka személyében új magyar bajnokot avattak. Latinból a páros 4. helyezést ért el, hajszállal lemaradva a dobogóról.

Mindketten a szentesi Szilver Tánccsoport tagjai.

Balázs Dominik Szentes Város kitüntetését vehette át, amelyet a táncsportban elért kimagasló teljesítményéért  kapott.

Gratulálunk a táncosoknak és további sikereket kívánunk!

 

  • 01
  • 02
  • 03
  • 04
  • 05

Képzéseink

Diákjaink az egyetemen