Útban a világbajnokságra

Iskolánk fenntartója, a Magyarországi Evangélikus Egyház minden évben jutalmazza azokat a diákokat, akik az országos bajnokságokon, világversenyeken eredményesen szerepelnek. A nyári szezon is sok szép eredményt hozott. Ezeket szerettem volna leellenőrizni a Magyar Kajak-Kenu Szövetség honlapján, mielőtt leadom az arra érdemesek neveit.

De nem jutottam el a jegyzőkönyvekig, megállított a főoldal, ahol a felnőtt válogatott tagjai kerülnek bemutatásra. A hétvégén rendezik meg Portugáliában a világbajnokságot. A kerettagok között három vajdás „öregdiák” képe köszönt rám.

Bodonyi Dóra és Bogár Gábor 2012-ben osztálytársakként érettségiztek, Kuli István pedig 2017-ben ballagott el iskolánkból.

Dóri éppen idén látogatott el hozzánk, és osztotta meg élményeit, tapasztalatait jelenlegi diákjainkkal, akik között most is több korosztályos válogatott kajakos tanul.

Gratulálunk volt tanítványainknak eddigi sikereikhez, és nagyon szurkolunk nekik a hétvégén!

Kszm

 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Képzéseink

Diákjaink az egyetemen