Irány a Világbajnokság!

Iskolánk, a Vajda Péter Evangélikus Gimnázium több nagyon tehetséges sportolóval büszkélkedhet, többen korosztályos válogatottak. Mivel Szarvas a vízi sportok otthona, így a nyári szezon sem telik eseménytelenül.

Három diákunk vett részt egy három hetes felkészítő edzőtáboron a kajak-kenu válogatottal, hogy minél jobban felkészüljenek a hamarosan Plovdivban megrendezésre kerülő, az IFJÚSÁGI és U23 GYORSASÁGI VILÁGBAJNOKSÁGRA.

Tanulóink Opavszky Márk (10.C), Kós Benedek (11.B) és Grivalszki Tamás (11.B). Edzőjük Nyerges Attila.

A fiúk kedden utaznak a világbajnokságra, ahol reményeink szerint eredményesen képviselik hazánkat, városunkat, és iskolánkat. Valószínűleg a legnépesebb iskolai csapatként. 

Az edzőtábor és utazás közötti három nap alatt vehette át Opavszky Márk Szarvas Város Ifjú Tehetsége elismerést a várostól, sportsikerei jutalmául.

Sok sikert kívánunk a fiúknak, és edzőjüknek az iskola valamennyi tanára, diákja nevében! Hajrá!

 

 

Képzéseink

Diákjaink az egyetemen