Te vagy szabadító Istenem, mindig benned reménykedem. (Zsolt 25,5)

Tudjuk, hogy... meghallgat minket... (1Jn 5,15)

Búcsú Öregdiákunktól

Mély megrendüléssel tudatjuk, hogy szeretett Öregdiákunk, Görgey Endre, egykori vajdás diák 99 éves korában elhunyt.

Görgey Endre bácsi üde színfoltja volt a Szarvasi Vajdás Öregdiákok Baráti Körének. Rendszeresen, nagyvonalúan támogatta iskolánkat, diákjainkat.

Budapesten élt, de ha csak tehette, leutazott rendezvényeinkre. Pár évvel ezelőtt együtt ballagott diákjainkkal volt osztálytársával, a 101 éves Papp Laci bácsival. Az ünnepségen diákjaink is meghatódtak a csillogó szemű Öregdiákjainkon, akik 80 évvel ezelőtt hagyták el a Vajda Péter Evangélikus Gimnáziumot. Ezen az ünnepségen személyesen adta át az általa alapított Söjtöri Emlékjutamat, emléket állítva volt osztályfőnökének.

Endre bácsit mindenki szívébe zárta, emlékét megőrizzük.

Képzéseink

Diákjaink az egyetemen