Boldog nép az, amely tud neked ujjongani, amely orcád világosságában járhat, Uram! (Zsolt 89,16)

Éljetek úgy, mint a világosság gyermekei. A világosság gyümölcse ugyanis csupa jóság, igazság és egyenesség. (Ef 5,8–9)

Karanténban, de vidáman

A virtuális oktatás első hetében szépen vették az akadályokat diákjaink. Nagyon precízen és igényesen elkészített rajzok sokasága került fel a digitális osztálytermekbe. Szaktanárként öröm volt látni, milyen odaadással dolgozták fel a megadott rajzi feladatokat. Megszemlélve munkáikat megállapíthattam, hogy kedélyállapotuk messze túlszárnyalja elképzeléseinket, ugyanis rendkívül vidám alkotások születtek.

Néhány kiemelkedően szép alkotást be is mutatnék.

Megnehezíti a dolgomat, hogy rengeteg tökéletes rajz készült, lehetetlen mindet feltenni. 

Murányi Viktória, rajz- és művészetek szaktanár

 


  • 01
  • 02
  • 03
  • 04
  • 06
  • 07
  • 08
  • 09
  • 10
  • 11

Képzéseink

Diákjaink az egyetemen