Nagy békességük van azoknak, akik szeretik törvényedet; nem botlanak meg azok. (Zsolt 119,165)

Krisztus beszéde lakjék bennetek gazdagon úgy, hogy tanítsátok egymást teljes bölcsességgel… (Kol 3,16)

Egy kis segítség az ebeknek…

Iskolánk az idén is szervezett adománygyűjtést Szarvas Kóbor és Elveszett Kutyái számára.

Az elmúlt hónapban a porta előtt hagyhatták adományaikat diáktársaink. Szép számban gyűlt száraz táp, konzerv, pokróc és vitamin az árva kutyák számára. Az adományokat kedden el is vittük a telepre, ahol a kutyák nagyon barátságos fogadtatásban részesítettek bennünket.

Jó volt látni, hogy az ott dolgozók mindent megtesznek az állatok jólétének érdekében, így bár gazdátlan, de jó kedélyű kutyákkal találkoztunk. Sajnos az eső miatt nem maradtunk sokáig és jónéhány kis és nagy tappancsnyommal gazdagodva indultunk vissza az iskolába. Mindenképpen szervezünk még gyűjtést, illetve felhívjuk társaink figyelmét arra, hogy az 50 órás közösségi szolgálatot a telepen is hasznosan eltölthetik.

10.C

 

  • 01
  • 02
  • 03
  • 04
  • 05
  • 06
  • 07
  • 09
  • 10

Képzéseink

Diákjaink az egyetemen