Az a próféta, aki álmot látott, mondja meg, hogy csak álom volt. De aki igét kapott, hirdesse igémet igazán! Mi köze a szalmának a tiszta búzához? – így szól az Úr. (Jer 23,28)

Beszédem és igehirdetésem sem az emberi bölcsesség megejtő szavaival hangzott hozzátok, hanem a Lélek bizonyító erejével, hogy hitetek ne emberek bölcsességén, hanem Isten erején nyugodjék. (1Kor 2,4–5)

Készül a díszlet a Big báng című előadáshoz

A produkciót 2017-ben olasz nyelven adják elő diákjaink a Festival d’Italiano országos olasz nyelvű diákfesztiválon. Noha a jelmezeket a Jókai Színház jelmeztárából kölcsönözzük, a kellékek és a díszlet saját kétkezi munkánk eredménye. Kasik Máté 12. A osztályos tanuló, minden évben, kreatív ötletekkel, mesterien megmunkált kellékekkel segíti a színjátszók munkáját. A háttérmunkák folyamatába bekapcsolódó lányok, szorgosan varrják a paravánra feszíthető sakktáblát.

  • 03
  • 05
  • 06
  • 07
  • 08
  • 10
  • 13
  • 14

Képzéseink

Diákjaink az egyetemen